Kitty Pryde (Shadowcat) z własnym filmem?

Pomimo umowy, która pod koniec grudnia została zawarta pomiędzy Disneyem i studiem Fox, plany tego drugiego wydają się wcale nie zmieniać. Wręcz przeciwnie. Idą one jeszcze bardziej do przodu. Tym razem okazało się, że w planach studia jest stworzenie kolejnej solowej produkcji z postacią z Marvela. Miałaby to być Mutantka Kitty Pryde, znana także jako Shadowcat.

Według portalu Collider, za projektem miałby odpowiadać reżyser pierwszej części filmu Deadpool – Tim Miller. Żadnych dodatkowych informacji nie ujawniono. Nie wiemy zatem kto miałby zająć się scenariuszem, kiedy kinowa Kitty miałaby zadebiutować na wielkim ekranie czy wcielająca się wcześniej w tę bohaterkę Ellen Page, powróciłaby do roli.

Bardzo prawdopodobne, że projekt nigdy nie dojdzie do skutku. Cały proces realizacji zająłby więcej czasu, niż dopięcie wszystkich szczegółów umowy pomiędzy Foxem i Disneyem, co szacowane jest na okres 12-18 miesięcy. Z drugiej strony, byłby to pierwszy film z X-Menami z kobietą jako protagonistą.

Czas pokaże.


Źródło: CBR

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Jane Foster, Thor
Marvel uczci Thora-Jane Foster wariantowymi okładkami komiksów!

Czas Jane Foster jako Thora się kończy! Zapowiadane na marzec odejście bohaterki nie pozostanie bez echa, a Marvel planuje uczcić

Zamknij