“Black Panther” – Rise TV Spot

Parę dni temu prezentowaliśmy Wam całkiem nowy trailer filmu Black Panther, jak i pierwszy utwór muzyczny, który będzie promować nie tylko sam film, ale i jego ścieżkę dźwiękową. Dziś z kolei mamy dla Was kolejny materiał wideo promujący tenże film. Podtytuł klipu to Rise.

Nowe promo skupia się oczywiście na T’Challi, jednakże kładzie też nacisk na jego rolę jako król, polityk i obrońca Wakandy – Black Panther. Kiedy na horyzoncie pojawiają się różne komplikacje, świeżo upieczony władca staje do walki przeciwko dwójce niezwykłych adwersarzy. Pierwszym z nich jest Erik Killmonger, znany także jako Golden Jaguar. Drugim antagonistą jest zaś rabuś i przemytnik – Ulysses Klaue (w skrócie Klaw). Obaj złoczyńcy mają własne cele i plany związane z państwem rządzonym przez Czarną Panterę. Materiał wideo został zaprezentowany podczas Krajowych Mistrzostw Footballowych pomiędzy stanem Georgia i Alabama. Miało to miejsce zaraz przed wystąpieniem Kendricka Lamara.

Trailer możecie zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy jeszcze synopsis filmu:

Po wydarzeniach ukazanych w filmie Captain America: Civil War, T’Challa powraca do domu, do zaawansowanego technologicznie afrykańskiego kraju, Wakandu, aby po śmierci ojca przejąć obowiązki władcy. Jednakże wkrótce zostaje on poddany testowi, bowiem starzy wrogowie znów dają o sobie znać. Spotykając się ze zdradą i uczuciem zagrożenia, młody król musi uwolnić prawdziwą potęgę drzemiącą w postaci Black Panthera, by zapewnić spokój oraz bezpieczeństwo swoim ludziom, ich kulturze, a także zwyczajom. Wraz z agentem Everettem K. Rossem i członkiniami elitarnej grupy o nazwie Dora Milaje, T’Challa postara się zapobiec wciągnięciu Wakandy w kolejną wojnę światową.

Black Panther to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku. Został on umiejscowiony na drugim miejscu listy Fandango właśnie w tej kategorii. Produkcja pobiła takie tytuły jak Jurassic World: Fallen Kingdom, Deadpool 2 oraz Solo: A Star Wars Story w głosowaniach internetowych, ustępując jedynie miejsca  Avengers: Infinity War.

Black Panther wejdzie do polskich kin już w te Walentynki – 14 lutego.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kitty Pryde, Shadowcat
Kitty Pryde (Shadowcat) z własnym filmem?

Pomimo umowy, która pod koniec grudnia została zawarta pomiędzy Disneyem i studiem Fox, plany tego drugiego wydają się wcale nie

Zamknij