Lashana Lynch o filmowej wersji Photon z filmu „Captain Marvel”

Zanim Monica Rambeau może dołączyć do superbohaterów Marvela na ekranie, jej matka Maria pojawi się w filmie Captain Marvel, używając pseudonimu „Photon”.

Akcja filmu będzie miała miejsce w latach 90., więc będzie wiele okazji do nieoczekiwanych scen (dwuoki Nick Fury i na pozór wciąż dobre wersje Koratha i Ronana), a także budowania mitologii.

Lashana Lynch, która wciela się w postać Marii, wypowiedziała się na jej temat w najnowszym numerze EW:

Maria ma siłę, która jest niezaprzeczalna, ponieważ jest w stanie poradzić sobie w wielu sytuacjach bez niczyjej pomocy. Jest zaangażowana w wiele zdarzeń w tym filmie, w których nigdy wcześniej nie brała udziału, nigdy tego nie widziała, nigdy nie doświadczyła – i od razu uczy się, jak sobie poradzić. Jest bardzo odporna i bardzo silna.

Według tego wywiadu Maria latała obok Carol Danvers jako pilot (prawdopodobnie zanim Carol została Captain Marvel) i były bliskimi przyjaciółkami. Lynch dodała:

To pewien rodzaj siostrzanej relacji, której wcześniej nie widziałam w filmie o superbohaterach, a tutaj mamy tego dużo.

W komiksie Maria pojawiła się zaledwie kilka razy od czasu jej pierwszego pojawienia się na kartach komiksu w 1984 roku, a jej główną cechą charakteru jest to, że obawia się ona bardzo, że jej córka Monica zostanie zabita, pracując z Avengers.

Monica, która zadebiutowała w 1982 roku, przyjmowała w komiksach różnego rodzaju tożsamości, w tym Captain Marvel, Daystar, Pulsar i Photon. Nazwa „Photon” widoczna jest w pobliżu wejścia do samolotu Marii w nowym wydanym kadrze z filmu Captain Marvel z udziałem Lynch.

Stworzona przez Rogera Sterna i Johna Romitę Jr., Monica zyskała swoje moce, gdy pracowała w Nowym Orleanie jako kapitan statku w porcie. Bohaterka otrzymała nadprzyrodzone zdolności, gdy starała się nie dopuścić do stworzenia broni, stała się bohaterką i działała pod imieniem Kapitan Marvel.

Film Captain Marvel trafi do kin 8 marca 2019 roku.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Ant-Man i Wasp - Paul Rudd i Evangeline Lilly
Seria „Ant-Man” zgarnia miliard dolarów!

Stało się! Okazuje się, że oba filmy z serii Ant-Man zdołały zarobić wspólnymi siłami ponad miliard dolarów! Seria Ant-Man może i traktować o bohaterach małego

Zamknij