Marvel Comics: Captain Marvel zabije jednego z Avengers!

W świecie Marvel Comics namiesza Mroczna Captain Marvel, a jeden z członków Avengers poniesie śmierć. Zobaczcie zapowiedź Captain Marvel #12 i #13.

Życie Carol Danvers ogarnął chaos: jej rodowód pół-Kree został publicznie ujawniony i z ulubionej ziemskiej bohaterki stała się nagle wrogiem numer jeden. Powszechna nienawiść popchnie ją na mroczną ścieżkę, za co najwyższą cenę zapłaci ktoś z ekipy Avengers – Marvel Comics zdaje się nie pozostawiać ku temu wątpliwości.

Dark Captain Marvel poznamy już w listopadzie, w #12 numerze serii Captain Marvel z podtytułem The Last Avenger, za sprawą obecnej scenarzystki serii Kelly Thompson i rysownika Lee Garbetta.

W zapowiedzi Captain Marvel #12 możemy przeczytać:

CAPTAIN MARVEL VERSUS THE AVENGERS! THE LAST AVENGER!

Captain Marvel walczyła z hordami kosmitów. Uratowała X-Men. Walnęła Thanosa w twarz. Dosłownie uratowała świat. Teraz staje przed największym wyzwaniem: zabić Avengers. Czy jedna z najpotężniejszych bohaterek stała się zła? Ale dlaczego? Co to oznacza dla Carol … dla świata? Życie na Ziemi nigdy nie będzie takie samo.

Okładki: Mark Brooks i Junggeun Yoon

To właśnie w #12 zeszycie Carol zabije jednego z członków Avengers. Przynajmniej tak wynika z zapowiedzi kolejnego, #13 numeru:

THE LAST AVENGER” PART 2: FIVE TO GO.

Jeden z Mścicieli poniósł śmierć z ręki Captain Marvel. Kto będzie następny? I dlaczego? Jaki dziwny sojusz sprowadza Captain Marvel na najmroczniejszą krawędź?

Okładka: Mark Brooks

Captain Marvel #12 trafi do sprzedaży 20 listopada, a Captain Marvel #13 11 grudnia.


Źródło: CBR

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Carol Denvers zmienia postawę. Czy komiksiarze to zaakceptują czas pokaże.

Czy zaakceptują czy nie? Ona ma fanów zawsze. Nawet jak zdecydowanie zmienia postawę.

Loki dobry, Kapitan Marvel zła. Coś się dzieje. Postaci są niezwykle plastyczne.

Za chwilę się okaże, że Kapitan Marvel zbłądziła i musi wrócić na dobrą drogę. Cały Marvel.

To jest cała filozofia. I za to kochają go fani.

Nie wypada z ową filozofią dyskutować. Gdyż przynosi niesamowite efekty.

coś mi się wydaje że zgłupiała po starciu z toxic-manem z poprzednich numerów i jakaś jego cząstka to spowodowała w połączeniu z krwią kree lub to spowodowało starcie ze star, która coś jej wyrwała z ciała tak jakby wyrywała serce po walce i bez tego fragmentu niestety przeszła na złą stronę.(a może staje się pełnym rasy kree i dlatego zgłupiała)

Zgłupiała, nie zgłupiała będzie na moment zła. Później wróci do swojej wyciszonej i dobrej postawy. To więcej niż pewne.

Emocje. Jak duże emocje potrafią wykrzesać nieprawdziwe postaci. A co dopiero te z krwi i kości.

To zdecydowanie dobre, że nieprawdziwe postaci mają tak wielkie znaczenie. Widać, że to prawdziwi bohaterowie a nie tylko z nazwy. I owi bohaterowie to nie tylko Marvel ale też DC.

Ci Amerykanie nawet II Wojnę Światową wykorzystali aby stworzyć postać Kapitana Ameryki.

Jak to mówią inspiracji można szukać wszędzie.

Ja myślałem z początku, że te komiksy są przereklamowane. Ale gdy wczytywałem się dokładnie. Były i niesamowite i mądre. I wcale nie takie dziecinne.

13
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
“Incoming #1” – oficjalna zapowiedź komiksu

Marvel Comics zaprezentowało oficjalną zapowiedź nadchodzącego komiksu Incoming #1. Wkrótce uniwersum Marvela wstrząśnie kolejna wielka tajemnica. Wśród czytelników pojawia się

Zamknij