Michael Peña sugeruje: “Ant-Man 3” już w planach!?

W lipcu tego roku do kin trafi Ant-Man and the Wasp. Wydaje się więc, że to jeszcze za wcześnie, by mówić o kolejnym filmie z Człowiekiem-Mrówką. Jednak Michael Peña zdaje się zdradzać plany Marvel Studios.

Luis - Michael Peña

Michael Peña, wcielający się w MCU w postać Luisa, udzielił niedawno wywiadu serwisowi IGN. Mówił w nim o swoim nowym filmie – 12 Strong – w którym występuje razem z Chrisem Hemsworthem. Nie obyło się także bez pytań o Marvel Cinematic Universe.

Zapytany o to, czy na planie ww. produkcji wraz Chrisem poruszali w ogóle temat MCU, Peña odpowiedział:

Rozmawialiśmy o tym pierwszego dnia. Uniwersum Marvela to taki zupełnie inny rodzaj klubu, do którego można należeć.  Nie wiem, czy będę potrzebny przy trzecim filmie, wciąż nie wiem. Fajnie jest być chociaż małą częścią tego uniwersum, bo to świetny klub i prowadzony przez naprawdę świetne studio.

Wspomniany “trzeci film” naturalnie może wskazywać na Ant-Mana 3. Miałoby to sens, gdyż już po sukcesie części pierwszej Kevin Feige napomknął o takiej możliwości. Dodatkowo, biorąc pod uwagę imponujące osiągnięcia produkcji Marvel Studios właściwie nie ma powodów, by tego nie robić.

Michael został również zapytany o jeszcze inną sprawę. Mianowicie: czy rozmawiał z Hemsworthem o pomyśle ewentualnej współpracy ich postaci z MCU – Luisa i Thora – w jakimś przyszłym filmie?

Nie zrobiłem tego, ale powinienem. Rzeczywiście, może powinienem coś powiedzieć w tej kwestii? Nigdy nie współpracowałem z nikim innym z MCU oprócz Paula Rudda, Evangeline Lilly i Michaela Douglasa – co już samo w sobie jest całkiem niezłą listą.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Thor: Ragnaok
“Thor: Ragnarok” – Scenariusz filmu już w sieci!

Pomimo tego, że jakiś czas temu film Thor: Ragnarok zakończył już swoją eskapadę po kinach na całym świecie, szum wokół niego

Zamknij