Seriale “Falcon & Winter Soldier”, “WandaVision”, “What If…?” – Szczegóły!

Oprócz nowych informacji na temat cyfrowej platformy Disney+, dowiedzieliśmy się też czegoś na temat seriali Marvela, które tam wylądują. Chodzi tu o produkcje Falcon & Winter Soldier, WandaVision oraz What If…?.

Po pierwsze, oficjalnie potwierdzono, że serial Falcon & Winter Soldier powstanie. Oprócz tego zaprezentowano także logo serialu, który zasili bibliotekę cyfrowego serwisu Disney+. W główne role ponownie wcielą się Anthony Mackie oraz Sebastian Stan. Tytułowa dwójka ma po Endgame opuścić kinowe produkcje na jakiś czas właśnie po to, aby fani mogli zobaczyć dynamikę tego duetu w dedykowanym im obrazie w postaci serialu.

Falcon, Winter Soldier, Falcon and Winter Soldier, Falcon & Winter Soldier


Po drugie, Kevin Feige potwierdził, że serial ze Scarlet Witch Visionem na pewno dojdzie do skutku. Jego oficjalny tytuł to WandaVision. W show do swoich ról powrócą Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Historia przedstawiona w tym serialu ma być według prezesa Marvel Studios:

Czymś totalnie zaskakującym, z czym jeszcze nie mieliśmy do czynienia. To, co ma on mieć do zaoferowania można ukazać tylko i wyłącznie w wersji serialowej, a nie w pojedynczym filmie.

Scarlet Witch, Vision


Po trzecie, serial What If…? będzie pierwszą serią animowaną od Marvel Studios, która inspirację czerpać będzie z wydawanego od wielu lat komiksowego cyklu o tym samym tytule, gdzie większość wydarzeń kompletnie różni się od kanonu z głównego uniwersum, czyli tamtejszej Ziemi-616. Ten serial ma ukazać MCU w całkiem inny sposób, biorąc na tapetę to, co już widzieliśmy i wywracając to do góry nogami.

Pierwszy odcinek ma skupić się na Peggy Carter, która zamiast Rogersa otrzymuje serum Superżołnierza, zaś sam słabowity Rogers dołącza do niej w specjalnym pancerzu stworzonym dla niego przez Howarda Starka.

Feige potwierdził też, że nowi, jak i powracający aktorzy MCU użyczać będą głosów swoim animowanym wersjom, co jest oczywiście zdecydowanie dobrym pomysłem, bo dzięki temu fani czuć będą, że są to nadal te same postaci, tylko zaprezentowane w inny sposób i w innych okolicznościach.

What If...?, What If?, What If


Mówiąc w skrócie, Feige zapewnił, że wszystkie seriale live-action, jak i animowane będą na wysokim poziomie, a także że będą tym, czego fani MCU oczekują od produkcji Marve Studios, które podobnie jak w przypadku filmów, będzie odpowiadać za cały marvelowy content, który wchodzić będzie na platformę Disney+. Kevin dodał też, że bardzo cieszy go fakt, iż całe MCU w końcu znajdzie się w jednym miejscu.


Disney, Disney+, Disney Plus

Disney+ wejdzie na rynek 12 listopada, 2019. Cena za miesiąc użytkowania ustalona została na $6,99, co po przeliczeniu na naszą walutę (według najnowszego kursu) daje 26,54 .


Źródło: ComicBook [1], [2], [3]

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Disney, Disney+, Disney Plus
Disney+ – Data premiery, wygląd, cennik i inne!

Światło dzienne ujrzały w końcu pierwsze konkretne informacje na temat platformy streamingowej Disney+. CEO Disneya - Bob Iger - ujawnił pierwsze

Zamknij