“Spider-Man: Far From Home” – Nowa fotka z filmu

Ostatnio informowaliśmy Was o tym, iż premiera filmu Spider-Man: Far From Home została oficjalnie przyspieszona przez Marvel Studios i studio Sony Pictures. Stosowny wpis pojawił się również na oficjalnej stronie tego drugiego. Dziś z kolei mamy dla Was nowe zdjęcie z drugiej części przygód Pajączka z MCU.

Na pierwszym planie najnowszej fotografii ze Spider-Man: Far From Home dostajemy Nicka Fury’ego wraz z jego prawą ręką – Agentką Marią Hill. Widać, że dwójka tajniaków ostro debatuje na jakiś temat z młodym Pająkiem. Warto też zauważyć, że ten ma na sobie czarny strój do zadań wymagających dyskrecji od T.A.R.C.Z.Y. Bohaterowie znajdują się w jakimś bliżej nieokreślonym biurze. Nic więcej z samej fotki wywnioskować się nie da. Sprawdźcie zresztą sami. Zapraszamy do oglądania.

Pierwotnie zdjęcie pojawiło się na łamach serwisu Reddit, gdzie umieścił je użytkownik AndyMaximoff.


Peter Parker powraca w „Far From Home”, kolejnym rozdziale przygód Spider-Mana z MCU po „Homecoming”. Nasz przyjacielski Pajączek z sąsiedztwa decyduje się na dołączenie do swojego najlepszego kumpla Neda, a także MJ i reszty ekipy z jego szkoły w wakacyjnej wycieczce do Europy. Niestety, plan Petera, aby zostawić swoje superbohaterskie alter-ego i wszystko co z tym związane w domowej szafie szybko ląduje w koszu. Chłopak niechętnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu w odkryciu tajemnicy, jaka stoi za atakami dziwnych stworzeń, związanych z poszczególnymi żywiołami, które wywołują prawdziwą panikę na całym kontynencie!”


Spider-Man Far From Home


Far From Home wejdzie na ekrany kin niecałe trzy miesiące po premierze Avengers: Endgame 2 lipca (wtorek), 2019. Będzie to również pierwszy film MCU, który ukaże świat po wprowadzeniu zmian, do których ma dojść wraz z premierą wspomnianej czwartej części Mścicieli.


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe jakie będą filmy po finale dziesięciolecia. Bo przecież jakaś zmiana musi być. Będzie ona ważna i dla producentów jak też dla oglądających ów film.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Endgame
“Avengers: Endgame” – Jeszcze więcej spotów!

Były plakaty z Avengers: Endgame. Pora więcej na kolejną porcję spotów. Pierwszy nowy spot z Endgame ukazuje drogę, jaką przeszła Czarna Wdowa aż

Zamknij