„Spider-Man: Far From Home” – Data wydania Blu-ray?

Spider-Man: Far From Home od jakiegoś czasu święci triumfy, a sieci pojawiło się pierwsze info na temat wydania Blu-ray.

Okazuje się, że ludzie, którzy zamówili przed-premierowo Spider-Man: Far From Home w wersji Blu-ray za pośrednictwem Amazona dostaną razem ze swoją kopią kilka darmowych (cyfrowo dostępnych) komiksów. Co ciekawe, przed-sprzedaż kończy się wraz z dniem 1 października. Może to wskazywać na to, iż właśnie wtedy lub po tym terminie również i na sklepowych półkach pojawią się krążki z drugą częścią przygód Pajączka z MCU.

Warto też dodać, że zarówno DVD, jak i Blu-raye właśnie najczęściej ukazują się w USA we wtorki. Idąc tym tokiem myślenia, 1 października pasowałby idealnie, gdyż jest to właśnie wtorek. Możemy się oczywiście nastawiać na to, że tak będzie, ale nie ma w tej sprawie żadnego konkretnego czy oficjalnego potwierdzenia. Pozostaje zatem czekać na dalsze wieści w tej sprawie.


Peter Parker powraca w „Far From Home”, kolejnym rozdziale przygód Spider-Mana z MCU po „Homecoming”. Nasz przyjacielski Pajączek z sąsiedztwa decyduje się na dołączenie do swojego najlepszego kumpla Neda, a także MJ i reszty ekipy z jego szkoły w wakacyjnej wycieczce do Europy. Niestety, plan Petera, aby zostawić swoje superbohaterskie alter-ego i wszystko co z tym związane w domowej szafie szybko ląduje w koszu. Chłopak niechętnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu w odkryciu tajemnicy, jaka stoi za atakami dziwnych stworzeń, związanych z poszczególnymi żywiołami, które wywołują prawdziwą panikę na całym kontynencie!

Spider-Man Far From Home


Far From Home weszło na ekrany kin niecałe trzy miesiące po premierze Avengers: Endgame – 2/5 lipca (wtorek), 2019. Jest to również pierwszy film MCU, który ukazuje świat po wprowadzeniu zmian, do których doszło wraz z premierą wspomnianej czwartej części Mścicieli.


Phase 4, Faza Czwarta, Marvel Studios, MCU, Marvel Cinematic Universe

Główne założenia fazy czwartej według słów Kevina Feige to:

– Skupienie się na nowych początkach.
– Wprowadzenie nowych postaci.
– Nowe ekscytujące przygody.
– Rozbudowywanie i dowiadywanie się nowych rzeczy na temat postaci, które już znamy.
– Zaserwowanie fanom spektakularnych pod każdym względem seriali od Marvel Studios, które w końcu i bezapelacyjnie zaliczać się będą do MCU.


Źródła: ComicBook [1], [2]

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek 658

Wolę komiksy w wersji papierowej. Może trochę jestem zaściankowy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
D23, Disney+, Disney
D23: specjalny pawilon Disney+

Fani Disneya po raz pierwszy zobaczą, jak będzie wyglądać platforma Disney+ w akcji podczas tegorocznej konwentu D23. Trzy elementy składowe

Zamknij