„Thunderbolts” – David Harbour mówi o relacji Red Guardiana i Yeleny Belovy w filmie!

Aktor odgrywający rolę Red Guardiana, David Harbour, ujawnił, że film Thunderbolts powróci do tajnego życia Aleksieja i Yeleny na Środkowym Zachodzie.

Wcześniej aktor, który jako Red Guardian zadebiutował w filmie Black Widow – David Harbour, drażnił się na temat zabawnej i złożonej relacji jego bohatera z Yeleną Belovą (Florence Pugh) w Thunderbolts. Teraz podaje nieco więcej szczegółów. W rozmowie z ScreenRant Harbour stwierdził:

Mają więc wiele niezbadanej historii. Jest wiele szczegółów, którymi reżyser Jake bardzo się przejął, jak wyglądało ich życie na Środkowym Zachodzie, kiedy robili to wszystko, szpiegując. takie rzeczy. A potem wiele z tego pojawia się w naprawdę zabawny, interesujący i piękny sposób, co podobnie jak w filmie o Czarnej Wdowie pojawiło się w przypadku tej piosenki, American Pie. Między mną a postacią Florence jest po prostu wiele złożoności, które kocham.

A także to dwoje ludzi, których… ona go nie znosi, ale potrzebuje kogoś, bo jest w pewnym sensie niekompletna, w czym mógłby jej pomóc. Myślę, że to zawsze jest takie piękne. Bo czuję jakby nasze relacje były zawsze takie… Czasami nie udaje nam się wybrać ludzi, którzy nas dopełniają. Ludzi, których naprawdę potrzebujemy. Myślę, że oni są tego przykładem na swój własny sposób. Zabawnie będzie wcielić to w życie w filmie.

Thunderbolts trafi do kin 25 lipca 2025 r. Obecnie film plasuje się pomiędzy Fantastyczną Czwórką (2 maja 2025 r.), a Blade (7 listopada 2025 r.). Następnie faza 6 zamyka sagę Multiverse z Avengers: The Kang Dynasty (1 maja 2026) i Avengers: Secret Wars (7 maja 2027).

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x