Taika Waititi nakręcił „Thor: Ragnarok” tylko dla pieniędzy? Na to wygląda!

Reżyser Thor: Ragnarok, Taika Waititi, szczerze mówił o reżyserowaniu filmu z 2017 roku, mówiąc, że zrobił to dla pieniędzy, po czym potwierdził, że nigdy nie interesował się zbytnio MCU ani postacią Thora.

W podcaście Smartless Waititi zastanawiał się nad dołączeniem do MCU i przyznał, że zgodził się reżyserować Thor: Ragnarok tylko dlatego, że oznaczało to otrzymanie pokaźnej wypłaty. 

Wiesz co? Nie byłem zainteresowany kręceniem żadnego z tych filmów. Nie planowałem tego w swojej karierze autorskiej. Ale byłem biedny, właśnie urodziłem drugie dziecko i pomyślałem: «Wiesz co, to byłaby świetna okazja, aby nakarmić te dzieci». 

I „Thor” – spójrzmy prawdzie w oczy – to prawdopodobnie najmniej popularna seria. Jako dziecko nigdy nie czytałem komiksów „Thor”. To był komiks, który wziąłem do ręki i pomyślałem: „Ugh”. A potem poszukałem trochę informacji na ten temat i przeczytałem jeden komiks o Thorze lub 18 stron, niezależnie od ich długości.

Osobiście trochę słabo i wydaje mi się, że to dobrze iż w „Thor 5” Waititi nie powróci. Oby Hemsworth miał kogoś za sterami, kto stworzy historię idealną dla boga piorunów i władcy Asgardu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x