„War of the Realms”: Luke Cage przejmie młot Thora

Okładka jednej z nadchodzących serii nawiązujących do War of the Realms zapowiada, że Luke Cage wejdzie w posiadanie młota Thora.

Wiosną tego roku na łamach komiksów Marvela rozpocznie się War of the Realms, historia prowadzona przez Jasona Aarona, która została zapowiedziana jako jedno z największych wydarzeń w historii wydawnictwa. W rzeczywistości wydarzenie to może nieść za sobą olbrzymie reperkusje dla bohaterów uniwersum.

W ten weekend Marvel ogłosił trzy jednozeszytowe historie, które pomogą wzbogacić mitologię War of the Realms. Okładka jednej z nich – War of the Realms Strikeforce: The Land of Giants #1 – sugeruje, że Luke Cage przejmie Mjölnir lub inny młot Thora.

 

Czytelnicy, którzy są na bieżąco z serią Thor pisaną przez Aarona, wiedzą, że Odyn ciężko pracował, tworząc wszelkiego rodzaju broń dla swojego syna, który nadal jest zbyt „niegodny”, by właściwie władać Mjölnirem. Jak na razie zakłada się, że Cage użyje jednej z tych broni zamiast Mjölnira.


Pełna zapowiedź komiksu War of the Realms #1 znajduje się poniżej:

WAR OF THE REALMS #1 (of 6)
JASON AARON (S) • RUSSELL DAUTERMAN (A)
Okładka: ARTHUR ADAMS & MATTHEW WILSON – JAN190870

WOJNA TRWA!

Asgard. Alfheim. Heven. Jotunheim. Muspelheim. Niffleheim. Nidavellir. Svartalfheim. Vanaheim. Wszystkie Dziesięć Królestw musiało uznać władzę Malekitha i jego armii oprócz jednego: Midgardu. Domu dla ukochanych przez Thora ludzi. Domu dla bohaterów i bogów. Jednak teraz wreszcie płonie. I Thor nawet nie będzie miał okazji tego zobaczyć.
W Nowym Jorku rozpętuje się piekło, gdy Malekith i jego sprzymierzeńcy rozpoczynają inwazję – a najwięksi bohaterowie świata Marvela obserwują jak Ziemia upada!


Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x