Większe szanse na powrót Ultrona do MCU! Mamy pierwsze informację.

Minęło ponad siedem lat, odkąd ostatni raz widzieliśmy Ultrona w jakiejś produkcji Marvela, jednak nowy raport od zaufanego źródła informuję, że jest duża szansa na jego powrót do MCU!

Avengers: Age of Ultron to produkcja, gdzie najpotężniejsi bohaterowie Ziemi idą na wojnę ze sztuczną inteligencją stworzoną przez Tony’ego Starka i Bruce’a Bannera. Ultron ostatecznie stworzył Visdiona i zniszczył Sokovię, prowadząc do wydarzeń z Captain America: Civil War. Mimo potencjalnych domyśleń, że Vision zniszczył ostatnie resztki Ultrona, nigdy nie widzieliśmy, jak umiera i od dawna istnieje teoria, że ​​znalazł sposób na przetrwanie.

Ultron

Teraz The Cosmic Circus donosi, że „Według jednego z naszych źródeł sztuczna inteligencja Ultrona nie została zniszczona w następstwie Avengers: Age of Ultron, a pozostałości sztucznej inteligencji Ultrona są nadal aktywne, ale„ uśpione ”. Co nam to mówi? Nie wiele, bo wciąż nie wiemy jak podejdzie do tego Marvel Studios. Gdyby się zastanowić to w sadze Multiverse nie ma miejsca na tę postać. Jednak produkcje jak Armor Wars czy Vision Quest to chyba idealne miejsca na powrót Ultrona.


Źródło: The Cosmic Circus

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x