Wiemy, ile odcinków będzie miał serial „Wonder Man”

Serial Wonder Man będzie liczył nie standardowe sześć, a dziesięć odcinków

Pomimo tego, że jak na razie Marvel potwierdził premiery jedynie trzech seriali do końca 2025 roku, ogłaszając, iż Agatha All Along trafi na Disney+ jeszcze w tym roku, a Daredevil: Born Again oraz Ironheart trafią tam w przyszłym, prace nad inną serialową produkcją wciąż trwają. Po zakończeniu strajków scenarzystów i aktorów w styczniu wznowiono prace na planie serialu Wonder Man. Teraz natomiast dowiedzieliśmy się, ile będzie on liczył odcinków.

Potral Deadline poinformował, że w przeciwieństwie do większości nowych seriali Marvela Wonder Man będzie miał nie sześć, a dziesięć odcinków. Ponadto zostanie on wydany jako projekt Marvel Spotlight, a zatem nieco oddalony od głównych wydarzeń MCU, podobnie jak Echo.

Wonder Man to serial o Simonie Williamsie, aktorze i kaskaderze, który po wystawieniu na działanie energii jonowej zyskał supermoce i przyjął supertożsamość. W tytułowego bohatera wcieli się Yahya Abdul-Mateen II, znany m.in. z roli Black Manthy w serii filmów o Aquamanie, a także z występów w filmach Candyman, Proces Siódemki z Chicago, Matrix Zmartwychwstania, To My, a także w serialach Watchmen i Czarne Lustro. Showrunnerem serialu jest Andrew Guest, współtwórca m.in. Hawkeye’a i Brooklyn 9-9, a Destin Daniel Cretton odpowiadać będzie za reżyserię pierwszych dwóch odcinków.


Źródło: Deadline

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x