“X-Men: Red” z własną komiksową serią!

X-Men: Red dołączają do składów Blue i Gold!

Marvel ogłosił ostatnio, że do komiksowych drużyn X-Men: Blue i Gold dołączy kolejna. Jej nazwa to X-Men: Red i będzie ona sygnowana kolorem czerwonym (jakby się ktoś jeszcze nie zdążył domyślić). Najciekawszy w tym wszystkim jest jednak fakt, że nowej formacji Mutantów przewodzić będzie oryginalna Jean Grey. Ta powróci bowiem z martwych na łamach cyklu Phoenix Resurrection.

X-Men Red

Wygląda na to, że Jean nie ma specjalnego problemu z podkradaniem niektórych herosów poszczególnym teamom. Jak widać na powyższej ilustracji, przykładem takim może być Nightcrawler. Wcześniej należał on do składu Gold, dowodzonego przez Shadowcat (Kitty Pryde). Oprócz niego, do Redów przystąpią także inni Homo Superior. Wśród nich znajdą się NamorX-23 wraz ze swoim klonem GabbyGentle (Mutant z Wakandy), a także całkiem nowa postać o ksywie Trinary.

Ekipą odpowiedzialną za nową serię komiksów będą: Tom Taylor (historia), Mahmud Asrar (ilustracje), a także Travis Charest (okładki). Taylor pracował wcześniej przy All-New Wolverine, a Asrar przy Wolverine and the X-Men.

Pierwszy zeszyt “Czerwonych” zadebiutuje na rynku 7. lutego, 2018.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Daredevil
Rozpoczeły się zdjęcia do trzeciego sezonu “Daredevila”

Pierwsze zdjęcie, zwiastujące start zdjęć do serialu Daredevil, pojawiło się w sieci! Jak podaje informacja, która obiegła sieć, rozpoczęły się

Zamknij