„Loki” – Pojawi się żeńska wersja boga kłamstw?

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że do serialu Loki dołączyła aktorka znana głównie z innego telewizyjnego show (Into The Badlands) – Sopbia Di Martino. Dziś trochę rozwiniemy ten temat.

Okazuje się (według najnowszych doniesień z portalu Deadline) że, Di Martino w serialu Loki ma wcielić się ponoć w żeńską formę głównego bohatera. Nie w sumie w tym nic dziwnego, gdyż taki zabieg byłby jak najbardziej zgodny z tzw. „continuity” (ciągiem wydarzeń), jakich byliśmy świadkami w filmach z serii Thor oraz Avengers. Dzięki temu postać Laufeysona mogłaby na nowo rozwinąć skrzydła i pokazać się z kompletnie innej, nowej, strony. W takim układzie również i Tom Hiddleston mógłby w pewnym momencie zejść już ze sceny, wiedząc, że jego bohater został „zabezpieczony” i przekazany w logiczny sposób w bezpieczne ręce.

Sophia Di Martino, Loki

Żeński Loki nie byłby żadnym dziwnym wymysłem scenarzystów, gdyż pojawił się on także w komiksach. Mało tego, odegrał kluczową rolę w serii The Mighty Avengers z roku 2009, za którą odpowiadali Dan Slott oraz Christos Gage (scenariusz), a także Khoi Pham (ilustracje). W historii tej Loki odrodził się jako kobieta, po czym tak zaczął manipulować bohaterami, że ci wzięli go za Scarlet Witch. Dzięki temu Loki zdołał uformować własną wersję ekipy Avengers, która była później częścią eventu Dark Reign.

Lady Loki, Female Loki


Loki

Podobnie jak WandaVision, serial Loki zadebiutuje na Disney+ wiosną, 2021 roku. Znamy również kilka wstępnych informacji na temat tego telewizyjnego cyklu. Otóż będzie on podążać śladami alternatywnej wersji Lokiego, która w Endgame w roku 2012 kradnie Tesseract i przenosi się w jakieś nieznane nam miejsce. To właśnie przez to dochodzi do stworzenia kolejnej rzeczywistości, gdzie asgardzki bóg kłamstw i sztuczek żyje. W główną rolę wcieli się ponownie uwielbiany przez fanów Tom Hiddleston. Seria liczyć będzie sześć odcinków, a każdy z nich trwać będzie około godziny. Warto też dodać, że produkcja będzie związana z kinowym filmem Doctor Strange In The Multiverse of Madness.


Platforma streamingowa Disney+ oficjalnie weszła w życie 12 listopada, 2019.


Phase 4, Faza Czwarta, Marvel Studios, MCU, Marvel Cinematic Universe

Główne założenia fazy czwartej według słów Kevina Feige to:

– Skupienie się na nowych początkach.
– Wprowadzenie nowych postaci.
– Nowe ekscytujące przygody.
– Rozbudowywanie i dowiadywanie się nowych rzeczy na temat postaci, które już znamy.
– Dostarczenie fanom spektakularnych pod każdym względem seriali od Marvel Studios, które w końcu i bezapelacyjnie zaliczać się będą do MCU.


Źródło: ComicBook

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Diziti

Wreszcie Loki będzie pięknie wyglądał. Bo wcześniej nie był za piękny. Teraz chociaż będzie piękny wizualnie. Bo jego, jej wnętrze dalej będzie plugawe i złe.

Przeczytaj poprzedni wpis:
The Infinity Saga, Avengers
„The Infinity Saga” – Lista usuniętych scen z faz 1-3!

W sieci opublikowano cały spis wszystkich usuniętych scen, które miały pojawić się na przestrzeni lat w różnych filmach MCU. Te

Zamknij