“Luke Cage”: nowe informacje na temat postaci Antonique Smith

Nowe informacje na temat postaci, w którą wcieli się Antonique Smith w drugim sezonie serialu Luke Cage

Zbliżający się drugi sezon serialu Luke Cage ma przynieść widzom zarówno nowe, jak i znajome twarze, a Antonique Smith wcieli się w jedną z nowych postaci. Piosenkarka i aktorka zagra panią detektyw Nandi Tyler – postać, która podobno wejdzie w konflikt z Misty Knight (Simone Missick).

Tak BlackFilm opisuje tę postać:

Relacja Nandi i Misty Knight jest długa i rozpoczęła się, gdy były w liceum. Z biegiem czasu ich wrogość do siebie nawzajem nie zmniejszyła, a napięcia tylko się nasilają, gdy Nandi przejmuje pozycję Misty po tym, jakbohaterka straciła rękę (w serialu Defenders). Fani będą zakłopotani, gdy będą robić wszystko, aby przeanalizować, jakie są intencje Nandi, czy są dobre czy złe i jak jej postać wpłynie na całą serialową rodzinę Marvela?

Smith nie jest jedyną nową osobą, która dołączyła do obsady serialu. Ponadto zobaczymy także: Mustafę Shakira (The Deuce, The Night Of) grającego Johna McIvera “naturalnego przywódcę, pełnego charyzmy, którego misja skupia się na Harlemie i zemście“; Gabrielle Dennis (Insecure, Rosewood) grającą Tildę Johnson, “genialną, holistyczną lekarkę ze skomplikowaną historią w Harlemie, która choć stara się trzymać z dala od kłopotów, wydaje się, że zawsze w nie wpada” oraz Annabellę Sciorra (The Sopranos) grającą głównego złoczyńcę w sezonie, Rosalie Carbone, “niebezpiecznego gracza w centrum przestępczego podziemia“.

Wszystkie 13 odcinków drugiego sezonu serialu pojawi się 22 czerwca na platformie Netflix

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
“Doctor Strange: Damnation #1-3” (2018) – Recenzja

Doctor Strange: Damnation #1-3 (Marvel Legacy) Vegas dobrymi chęciami wybrukowane Nie da się ukryć, że moja sympatia do Stephena Strange’a zaczęła

Zamknij