“Black Panther” – Zwiastun o mitologii + nowy plakat

Czymże byłby dzień bez chociażby jednego klipu, który reklamuje film Black Panther? Mnie osobiście ciężko sobie coś takiego wyobrazić. Twórcy korzystają jak mogą z czasu, który im pozostał, a jest go już naprawdę niewiele. W każdym razie, dziś mamy dla Was kolejny zwiastun poświęcony Czarnej Panterze.

Najnowszy zwiastun filmu Black Panther został w całości poświęcony mitologii tej postaci. Oznacza to, że osoby odpowiedzialne za tę produkcję (jak chociażby Kevin Feige, Ryan Coogler czy Chadwick Boseman) opowiadają o komiksowych nawiązaniach, motywach i korzeniach filmu, które odnoszą się nie tylko do głównego bohatera, ale i do całego świata, który został ukazany w najnowszym filmie Marvel Studios. Serdecznie zapraszamy do oglądania!


W bonusie mamy dla Was także całkiem nowy plakat BP, który dostępny będzie w kinach, wchodzących w skład sieci Regal Cinemas.

Black Panther


Black Panther wejdzie do polskich kin już za parę dni – 14 lutego! Później bohater z Wakandy pojawi się w Infinity War – 26 kwietnia.

Źródła: ComicBook, Facebook

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Netflix
Seriale Marvela nie znikną z Netflixa

Pomimo powstania platformy streamingowej Disneya i wcześniejszych obaw z tym związanych, seriale Marvela nie znikną z Netflixa Portal Deadline opublikował

Zamknij