„Captain Marvel” – Nowe zdjęcie i strona WWW jak z lat 90.

Kolejny dzień z materiałami promującymi film Captain Marvel.

Tym razem mamy dla Was nowiutkie zdjęcie z Captain Marvel, które ukazuje trójkę członków ekipy Starforce. Są to Minn-Erva (Gemma Chan), Korath (Djimon Honsou) oraz Yon-Rogg (Jude Law).

Oprócz tego dostaliśmy też informację, że w sieci odpalono stronę poświęconą solowej produkcji z Carol Danvers. Co ciekawe, okazuje się, że ta wykonana została bardzo, ale to bardzo w stylu lat 90. Ma to w sumie sens, bo Internet w zasadzie dopiero zaczynał wtedy raczkować. Mamy tu zatem całą masę interaktywnych i kolorowych elementów (w tym ramek, gifów, wyróżniających się napisów czy wszechobecnych pikseli). Sprawdźcie zresztą sami, odnośnik do wspomnianej stronki znajdziecie TUTAJ.


Film przedstawia losy Carol Danvers w momencie, gdy ta staje się jednym z najpotężniejszych herosów w kosmosie. W tym samym czasie Ziemia dostaje się w sam środek galaktycznego konfliktu pomiędzy dwiema kosmicznymi rasami – Kree i Skrull. „CM” to całkiem nowa przygoda, rozgrywająca się w latach 90.

CM wejdzie do kin 8 marca 2019. Dzięki osadzeniu akcji w latach 90. mamy poznać origin story nowej postaci, która w końcu zasili skład Avengers podczas Endgame (26.04.19).

Źródła: ComicBook [1], [2]

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Wojtek

Spójrzcie na nazwę tej strony >> I Annihil us >> czy to jakaś podpowiedź odnośnie potencjalnego przeciwnika w najnowszych Avengersach 😉 ??

Przeczytaj poprzedni wpis:
Ant-Man, Hank Pym, Michael Douglas
Michael Douglas o szansach na film „Ant-Man 3”

Michael Douglas zdradził, że trwały rozmowy na temat nowego filmu o Ant-Manie. Na razie jednak twórcy nie podjęli ostatecznej decyzji

Zamknij