Film „X-Force” jednak powstanie?

Wychodzi powoli na to, że Disney nie planuje zbytnio mieszać w planach zakupionej przez siebie pod koniec grudnia wytwórni Fox (a przynajmniej pod pewnymi względami). Filmowe X-Force ma jednak „niby” powstać. Tak twierdzą przynajmniej niektóre źródła.

Według serwisu Discussing Film, X-Force, będące spin-offem kinowej serii X-Men, powstanie. Jakiekolwiek zmiany w stosunku do wcześniejszych ustaleń nie są na dzień dzisiejszy w ogóle brane pod uwagę.

Pod koniec 2017, Disney wykupił studio 21st Century Fox, „przejmując” tym samym dział filmowy i telewizyjny. Cała umowa poskutkowała także tym, że Marvel Studios odzyskało w końcu prawa do X-Menów, Fantastycznej Czwórki oraz Deadpoola (a także tych postaci, które są z nimi bezpośrednio powiązane). Ostateczne przypieczętowanie umowy ma zająć od 12 do 18 miesięcy.

Bob Iger, CEO (głównodowodzący) Disneya, potwierdził powyższe informacje, dodając przy tym, że Marvel Studios nie wyklucza stworzenia dywizji Marvel R, która odpowiadałaby za te projekty, które przeznaczone byłyby dla starszych odbiorców. Według niego, Deadpool ma być jedną z tego typu produkcji, która miałaby się rozwijać właśnie pod tym szyldem.

Film X-Force nie ma jeszcze oficjalnego zarysu fabuły. Projekt zostanie wyreżyserowany przez Drew Goddarda. Człowiek ten ma na swoim koncie wyreżyserowanie dwóch odcinków Daredevila oraz The Defenders, a także film The Cabin in the Woods z 2012. Żadna data premiery nie została jeszcze ustalona, choć można założyć, że będzie to rok 2019.


Źródła: ComicBookDeadpool Polska

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Chris Hemsworth chce dalej grać Thora po „Avengers 4”

Chris Hemsworth parę dni temu zakończył swoją porcję zdjęć do Avengers 4. Tym samym - na chwilę obecną - skończyła

Zamknij