„Infinity War” – Spider-Man w centrum nowego plakatu!

Oficjalna kampania promocyjna Avengers: Infinity War rozkręca się coraz bardziej. W związku z tym codziennie można zetknąć się z kolejnymi materiałami promującymi film, które fani wręcz pożerają. Tym razem mamy dla Was nowy grupowy plakat, który szczególnie uszczęśliwić powinien fanów Spider-Mana.

Dlaczego? Najnowszy promo art z Infinity War ukazuje całą gamę postaci, jednak to właśnie Spidey znalazł się w jego centrum. U jego boku z kolei stoją Iron Man i Kapitan Ameryka/Nomad. Ponad nimi mamy z kolei Black Widow, Black Panthera, Hulka, Thora, Doctora Strange’a i Scarlet Witch. Prócz nich znaleźli się tam jeszcze Strażnicy Galaktyki (Rocket, Gamora, Star-Lord, Groot i Drax). Na samej górze z kolei podziewa się Vision oraz sam Szalony TytanThanos.

Grafika pojawiła się pierwotnie na łamach portalu Reddit.

Warto jeszcze nadmienić, że mimo iż Spider-Man nie mógł być członkiem MCU od samego początku jego istnienia (od 2008), był on zawsze jedną z flagowych postaci Marvela. Po wielkim sukcesie Spider-Man: Homecoming można spokojnie powiedzieć, że Pajączek zdobył swoje miejsce w drużynie Mścicieli.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
The Punisher
„Marvel’s The Punisher” – Start zdjęć do 2. sezonu!

W listopadzie ubiegłego roku na platformie Netflix wylądował pierwszy sezon serialu Marvel's The Punisher. Teraz, niespełna pół roku później, rozpoczynają się w końcu zdjęcia

Zamknij