“X-Men: Dark Phoenix” z kolorowymi kostiumami

Po kilkumiesięcznej przerwie mamy dla Was najnowszą fotkę z planu X-Men: Dark Phoenix, gdzie można rzucić okiem na stroje filmowych Mutantów.

Okazuje się, że w X-Men: Dark Phoenix fani doczekają się wreszcie ikonicznych, niebiesko-żółtych kostiumów, z którymi komiksowi X-Ludzie są najczęściej kojarzeni. Niestety, w filmowym uniwersum od studia Fox bardzo często o fakcie tym zapominano lub skutecznie się od niego odcinano, zastępując kolorowe mundury, czarnymi uniformo-pancerzami. Jedynym wyjątkiem było X-Men: First Class z roku 2011, które niejako odświeżyło świat kinowych Homo Superior. To właśnie tam główni bohaterowie odziani zostali w mocno komiksowe stroje.

Okazuje się jednak, że i w Dark Phoenix ubiór X-Menów nie zostanie potraktowany “po łebkach”. Na najnowszym zdjęciu z planu można zauważyć, że bohaterowie mają na sobie barwne kostiumy. Fotka prezentuje Jean Grey, Cyclopsa, Storm, Beasta, Quicksilvera, Nightcrawlera, a także Mystique. Mówiąc prościej – większość z wymienionych i widocznych na obrazku osób to “świeżynki”. Oznacza to, że  w tym uniwersum pojawiły się one dopiero w roku 2016 (w filmie Apocalypse). Zerknijcie sami.

X-Men Dark Phoenix

Fotografia pierwotnie pojawiła się na Twitterze (profil Xavier Files).

Fatałaszki Mutantów z nadchodzącego wielkimi krokami Dark Phoenix oparte zostały o te, które można było zobaczyć na łamach komiksowego runu New X-Men (z 2001). Odpowiedzialnymi za ten cykl byli Grant Morrison oraz Frank Quitely.

New X-Men

X-Men: Dark Phoenix ma wejść do kin 2 listopada bieżącego roku.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Avengers Infinity War
“Infinity War” – Spider-Man w centrum nowego plakatu!

Oficjalna kampania promocyjna Avengers: Infinity War rozkręca się coraz bardziej. W związku z tym codziennie można zetknąć się z kolejnymi materiałami

Zamknij