Marvel na San Diego Comic-Con 2022: zaplanowane panele

Na tegorocznym San Diego Comic-Con na fanów czeka moc paneli od Marvela. Czego możemy się spodziewać?

Po dwuletniej przerwie od tradycyjnej, zastąpionej zdalną wersją formy, w 2022 roku San Diego Comic-Con ponownie otwiera się na fanów. W dniach 21-24 lipca fani komiksów, filmów i seriali będą mieli okazję spotkać swoich ulubionych twórców i wysłuchać ciekawych dyskusji na temat swoich ukochanych dzieł kultury.

Fani Marvela również mają na co czekać. W tym roku swoje wystąpienia przygotowali zarówno przedstawiciele Marvel Entertainment, jak i Marvel Studios, a obecność tych drugich wskazuje na to, że najprawdopodobniej dowiemy się więcej na temat nadchodzących serialowych i filmowych produkcji MCU.

Poniżej prezentujemy wszystkie panele organizowane przez Marvela lub te, na których pojawią się artyści powiązani z Marvelem:

Czwartek, 21 lipca

Reprezentacja osób z niepełnosprawnościami na i poza ekranem

Panel dyskusyjny z udziałem. m.in. znanych z produkcji Marvela g/Głuchych aktorek: Alaquy Cox (Maya Lopez/Echo) i Lauren Ridloff (Makari).

8. Muzyczna anatomia superbohatera: panel kompozytorów filmowych i telewizyjnych

Panel dyskusyjny z udziałem takich kompozytorów jak Ludwig Göransson (Black Panther: Wakanda Forever), Natalie Holt (Batgirl, Loki), Nami Melumad (Thor: Love and Thunder), Christophe Beck ( Shazam! Fury of the Gods, Ant-Man and the Wasp: Quantumania), Amie Doherty (She-Hulk: Attorney at Law) i Michael Giacchino (The Batman, Thor: Love and ThunderSpiderman: No Way Home).

Marvel’s Moon Girl and Devil Dinosaur – Moon Girl Magic!

Panel poświęcony nadchodzącemu serialowi animowanemu Moon Girl and Devil Dinosaur z udziałem członków obsady głosowej i producentów.

 

Piątek, 22 lipca

Marvel Studios Animation

Spotkanie z producentami i twórcami powiązanymi z działem animacji Marvel Studios, na którym zaprezentują oni nieco na temat nadchodzących produkcji, w tym X-Men 97, Marvel Zombies oraz drugiego sezonu What If…?. 

60 lat Spider-Mana: specjalne wydarzenie This Week in Marvel

Specjalny odcinek podcastu This Week in Marvel nagrywany na żywo i poświęcony Spider-Manowi z okazji 60-lecia powstania postaci. Prowadzący podcastu wraz ze scenarzystą komiksowym Danem Slottem i innymi gośćmi porozmawiają o nadchodzących komiksach Amazing Fantasy #1000 Edge of Spider-Verse.

Marvel Comics: Marvel Fanfare

Q&A z redaktorem naczelnym Marvel Comics, C.B. Cebulskim.

 

Sobota, 23 lipca

Marvel Comics: Judgement Day

Spotkanie z Nickiem Lowem, C.B. Cebulskim i twórcami komiksowymi o nadchodzącym komiksie Eve Of Judgement i tym, co czeka w przyszłości Avengers, X-Men i Eternals.

Marvel Comics: Next Big Thing

Panel z Nickiem Lowem, C.B. Cebulskim, redaktorami i twórcami komiksowymi Marvela o nadchodzących tytułach i przyszłości takich bohaterów jak Ms. Marvel, Shang-Chi, Ant-Man i Ghost Spider.

Marvel Cinematic Universe

Kevin Feige zaprezentuje, co czeka dział filmowo-serialowy Marvela w najbliższej przyszłości.

 

Niedziela, 24 lipca

Kobiety Marvela

Spotkanie z twórczyniami komiksowymi o realiach pracy w Marvel Comics oraz seriach tworzonych przez kobiety i opowiadających o kobietach, które czekają nas w przyszłości.


Źródło: Marvel/Deadline

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Diziti

Zawsze moim wielkim marzeniem było pisanie dla Marvela. Ale zdecydowanie na moich warunkach.

1
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x