Materiał związany z Fantastic Four w grze „Marvel’s Spider-Man”?

Zgodnie z zapowiedziami przedstawionymi podczas ostatniej transmisji na żywo organizowanej przez Marvel, w najbliższym czasie w grze Marvel’s Spider-Man pojawi się coś związanego z Fantastic Four.

W Marvelu trwają obecnie uroczystości związane z Fantastyczną Czwórką o nazwie „Fantastic Four: World’s Greatest Week”, podczas których przez cały tydzień otrzymujemy wiadomości dotyczące tej potężnej grupy bohaterów. Część tych odkryć dotyczyła wielu gier wideo Marvela i choć we wtorkowym livestreamie nie koncentrowano się na produkcji Insomniac Games Marvel’s Spider-Man na PlayStation 4, na samym końcu transmisji Ryan Penagos, wiceprezes Marveal i dyrektor kreatywny Marvel New Media zamieścił pewną zapowiedź:

Coś wspaniałego pojawi się już wkrótce w grze Marvel’s Spider-Man.

Penagos nie był gotowy, by podać więcej informacji na temat tego, jaka zawartość związana z Fantastyczną Czwórką trafi do gry, ale stwierdził, że pojawią się one już wkrótce.

Nie mogę powiedzieć nic więcej, ponieważ Tim prawdopodobnie zrobiłby mi krzywdę. Ale bądźcie czujni. Wierzcie mi, to będzie naprawdę niesamowite i fantastyczne.

Trudno jest przypuszczać, co to może być, ale Spider-Man stworzył już podwaliny pod wszelkiego rodzaju możliwości. W grze pojawiają się kostiumy z różnych wszechświatów, z których wiele inspirowanych jest innymi bohaterami. Zawiera również odniesienia do tych samych bohaterów w mieście. Pojawia się tam chociażby Avengers Tower czy Sanctum Santorum. Ważne jest, aby pamiętać, że gracze nie mogą znaleźć innych bohaterówherosów po prostu spacerujących sobie po mieście, więc nie należy się spodziewać, że Fantastyczna Czwórka zostanie dodana do gry w jakiejś bezpłatnej aktualizacji.

Istnieje jednak szansa, że DLC może jakoś włączyć do gry tę czwórkę bohaterów. Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps to trzyczęściowy pakiet DLC, który był wydawany okresowo w różnych rozdziałach, a ostatni z nich pod tytułem „Silver Lining” ukazał się całkiem niedawno. Możliwe, że Insomniac Games zamierza dodać jeszcze jedną część DLC, choć to się dopiero okaże, gdy poznamy więcej szczegółów na temat powyższych zapowiedzi. Wszystko to stanie się najprawdopodobniej w tym tygodniu.

Gra Marvel’s Spider-Man jest dostępna wyłącznie na PlayStation 4.

Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Captain Marvel
„Captain Marvel #1” (2019) – Recenzja

Captain Marvel #1 (2019) Dom Pomysłów relaunchuje komiksową Carol Dziś (środa, 09.01.2019) na komiksowym rynku pojawił się pierwszy zeszyt najnowszej

Zamknij