„Moon Knight” – nowy klip i aż trzy plakaty

Marvel zaprezentował nowe materiały promujące nadchodzący serial Moon Knight – klip z komentarzami twórców oraz aż trzy plakaty.

Marvel Studios opublikowało dziś rano nowy materiał wideo promujący nadchodzący serial Moon Knight. Oprócz kilku nowych ujęć, można w nim zobaczyć także komentarze aktorów Oscara Isaaca, Ethana Hawke’a i May Calamawy, producenta Kevina Feige oraz reżysera Mohameda Diaba. Wynika z nich, że Marvel planuje postawić na coś zupełnie innego w nadchodzącym serialu. W szczególności chodzi o aspekty zdrowia psychicznego, które znajdą się na pierwszym planie, dzięki przedstawieniu na ekranie Marca Spectora i Stevena Granta, czyli dwóch person zamieszkujących jedno ciało. Jednak nie zabraknie tam również akcji. Pełny materiał można obejrzeć poniżej:


Różnorodność odgrywanej przez Oscara Isaaca postaci można zauważyć wyraźnie także na nowych plakatach. Widzimy na nim trzy wersje tytułowego bohatera: jego przyziemną, „ludzką” wersję, tajemniczego detektywa w białym garniturze – Mr. Knighta oraz Moon Knighta w pelerynie i z półksiężycem na piersi.

Tak natomiast brzmi oficjalny opis fabuły serialu:

Serial Moon Knight opowiada historię Stevena Granta, spokojnego pracownika sklepu z pamiątkami, którego nękają zaniki pamięci i wspomnienia z innego życia. Steven odkrywa, że ma dysocjacyjne zaburzenie osobowości i dzieli ciało z najemnikiem Markiem Spectorem. Gdy wrogowie Stevena/Marca zbliżają się do nich, bohaterowie muszą nauczyć się manewrować między swoimi złożonymi tożsamościami, jednocześnie poznając śmiertelną tajemnicę związaną z potężnymi bogami Egiptu.

Pierwszy odcinek serialu Moon Knight pojawi się na platformie Disney+ już 30 marca.

Źródło: ComicBook/ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x