Marvel zaprezentował nowy kostium Spider-Woman

Spider-Woman ma swoją nową własną serię komiksową i z tej okazji otrzymała zupełnie nowy kostium.

Marvel właśnie zaprezentował nowy kostium Jessiki Drew, znanej także jako Spider-Woman, zaprojektowany przez artystę Dave’a Johnsona. Od razu możemy zauważyć, że z pewnością jest to odejście od stylu jej poprzednich strojów. Kombinezon jest w większości czarny, ale ma na karku i ramionach charakterystyczny czerwono-czarny fragment znany ze strojów Spider-Mana, a także małe fragmenty tego pajęczego motywu na stopach i dłoniach. Wzór na ramionach łączy się bezpośrednio z jej symbolem pająka na piersi, który ma charakterystyczny żółty trójkąt, który pojawił się w oryginalnym kostiumie tej bohaterki.

Trójkąt ten znajduje się również na jej masce, z tyłu jej stroju, na rękawiczkach i z tyłu jej nóg. Białe oczy na masce dopełniają cały strój. W pełnej okazałości można go zobaczyć na opublikowanej przez wydawnictwo okładce autorstwa Junggeuna Yoona, która znajduje się poniżej.

jessica drew, spider-woman

Spider-Woman niedawno wróciła do swojego oryginalnego czerwono-żółtego kostiumu, choć wcześniej miała na sobie bardziej elegancki i nowocześniejszy strój, który miał design z kapturem i łączył jej charakterystyczne kolory z odrobiną czerni.

Spider-Woman działała najczęściej w innych rejonach niż Spider-Man. Co prawda Drew była dość mocno zaangażowana podczas wydarzeń ze świata Pająka, takich jak Spider-Verse, ale poza tym o wiele częściej jest bardziej związana z Avengers, S.H.I.E.L.D. lub Captain Marvel. Dlatego ciekawe jest, że jej nowy strój aż tak nawiązuje do klasycznego stroju Spider-Mana. Zmianę tę widać zwłaszcza porównując ten kostium z jej poprzednimi strojami, które takiego elementu czarnej pajęczyny na czerwonym tle nie posiadały. Możliwe zatem, że w najnowszej serii relacja Jessiki z Peterem okaże się istotnym elementem.

Scenarzystką serii Spider-Woman będzie Karla Pacheco, a za jej warstwę graficzną odpowiadał będzie Pere Perez. Seria zadebiutuje w przyszłym roku.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Diziti

Musi się coś dziać. Także strój trzeba niekiedy zmienić.

1
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x