W „Venomie” nie pojawi się Spider-Man, ale Peter Parker!?

Według najnowszych doniesień w filmie Venom zobaczymy Petera Parkera!

To było do przewidzenia, że jest zbyt piękne, by było prawdziwe. Ostatnio pisaliśmy o tym, iż w najnowszym filmie pt. Venom, prawdopodobnie pojawi się słynny pajęczak. Tak deklarował Jon Schepp z Collidera. Na dodatek miał to być Tom Holland.

Nagle jednak Schepp lekko zmienił zdanie i stwierdził, iż w produkcji o symbioncie nie spotkamy Spider-Mana samego w sobie, a raczej osobę, która „jedynie” nosi kostium ścianołaza, czyli Petera Parkera.

Tom Holland był na planie filmu Venom i przez dwa dni zagrał w kilku scenach, jako Peter Parker. Nie mówię, że Spider-Man jest w filmie. Kiedy mówiłem, że Spider-Man Toma Hollanda jest w filmie, miałem na myśli Petera Parkera. To jest cameo.

Także tak to się prezentuje. Poczekajmy do jutra, bo może nagle okaże się, że jednak pojawi się tylko zdjęcie Hollanda gdzieś w tle…

Wielu fanów nadal się zastanawia, czy filmy znane z Marvel Cinematic Universe i Venom będą połączone. Zwłaszcza, że produkcja jest od Sony, z którym Disney ma umowę, na mocy której właśnie Peter Parker/Spider-Man mogą uczestniczyć w wydarzeniach z produkcji Marvel Studios.

Schnepp nie poprzestaje na tym i odpowiada fanom, którzy dyskutują na temat bezsensownej obecności Toma Hollanda w filmie z kategorii R. Co więcej, mówi on, iż to, że coś się nie dostało do oficjalnej zapowiedzi nie oznacza, że tego nie ma, powołując się na takie postacie jak Mandaryn czy Red Skull.

Nie powiem, iż Ci którzy mówią, że „w Venomie nie ma Spider-Mana” kłamią. Dlatego, że faktycznie w filmie prawdopodobnie nie ma Spider-Mana, a jest Peter Parker.

To nadal nie wyjaśnia, czy dodatek w postaci domniemanego Parkera oznacza, że Spider-Verse od Sony jest włączone do MCU czy też nie. Według nieoficjalnych źródeł, Spider-Verse jest po prostu w Marvelu. Tak można interpretować odpowiedź Amy Pascal na komentarze Scheppa. Zostaje tylko czekać.

Venom trafi do kin 5 października w tym roku.


Źródło: Comicbook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Doctor Strange #384
„Doctor Strange #384” – powrót potężnego złoczyńcy!

W zeszycie Doctor Strange #384 do komiksowego świata powraca jeden z najniebezpieczniejszych czarnych charakterów Marvela. I to w sposób, którego

Zamknij