NewsySeriale

Marvel planuje serial o Lady Sif dla Disney+

Marvel Studios ma bardzo ambitne plany na rozbudowanie uniwersum znanego z filmów na platformie Disney+. Bohaterką kolejnego serialowego spin-offu MCU może być Lady Sif.

Według informacji podanej przez Discussing Film, Marvel jest obecnie w fazie planowania serialu o Lady Sif, w którym Jaimie Alexander wróciłaby do tej roli. Producentem serii ma być Kevin Feige.

We wspomnianym raporcie nie zawarto informacji o tym, czy akcja serialu będzie osadzona przed czy po wydarzeniach z filmu Thor: Ragnarok, w którym Lady Sif była nieobecna, podczas gdy Asgard został zniszczony.

Przedstawiciele Jaimie Alexander nie odpowiedzieli na prośbę o komentarz. Należy również zauważyć, że aktorka nadal jest zaangażowana w pracę nad serialem NBC Blindspot, którego czwarty sezon jest aktualnie emitowany.

Serial skupiający się na Sif jest jednym z wielu projektów Marvel Studios, nad którymi obecnie trwają prace, choć do tej pory zaledwie powstanie jednej z nich zostało oficjalnie potwierdzona. Prezes Disneya, Bob Iger, potwierdził już, że seria Loki jest w fazie rozwoju, a Tom Hiddleston ma ponownie wcielić się w rolę Boga Psot.

Ponadto, pojawiły się informacje jakoby Marvel planował stworzenie seriali The Falcon and Winter Soldier oraz The Vision and Scarlet Witch.

Platforma Disney+ ma zacząć działać pod koniec 2019 roku.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarze
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x