The Daily Bugle z własną stroną internetową!

Sony Pictures oficjalnie uruchomiło stronę The Daily Bugle – TheDailyBugle.net, która zawiera kilka intrygujących doniesień prasowych oraz zupełnie nową wiadomość od J. Jonaha Jamesona

Jedna ze scen po napisach, która pojawiła się w filmie Spider-Man: Far From Home zawierała nieoczekiwany debiut J.K. Simmonsa, znanego z trylogii Spider-Man Sama Raimiego, jako J. Jonah Jamesona w Marvel Cinematic Universe. Jameson to dziennikarz pracujący dla The Daily Bugle, który znany jest z krytykowania poczynań Spider-Mana. Oczywiście ta postać jest teraz częścią Spider-Verse wraz z Pajączkiem Toma Hollanda, a Sony Pictures uruchomiło dziś oficjalną stronę internetową TheDailyBugle.net!

Strona zawiera artykuły o Night-Monkey i Hydro-Manie (a.k.a. Morrisie Bench), a także nową wiadomość wideo od  samego Jamesona, w której dziennikarz opisuje Spider-Mana w charakterystyczny dla siebie sposób.

Powrót Simmonsa do uwielbianej przez fanów roli wywołał sporo zachwytów, które obiegły sieć po premierze filmu. Nic więc dziwnego, że twórcy chcą to wykorzystać w ramach akcji promocyjnych. Wygląda na to, że na stronie pojawi się więcej tego typu materiałów, co zapewne jest związane z nadchodzącą premierą Far From Home na nośnikach DVD i Blu-ray.

Wspomniane wideo z filmowym J. Jonah Jamesonem w roli głównej można zobaczyć poniżej:


Źródło: ComicBookMovie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x