Annette O’Toole i Corbin Bernsen dołączyli do obsady “Punishera”

Po sukcesie pierwszego sezonu serialu The Punisher, Netflix szybko zamówił drugi sezon opowieści o Franku Castle i popchnął go prosto do produkcji.

Choć wciąż ujawniono niewiele informacji na temat produkcji drugiego sezonu, serial zakontraktował już kilku aktorów na nadchodzący sezon.

Znana z serialu Smallville Annette O’Toole i Corbin Bernsen (American Gods) dołączą do ekipy jako odpowiednio Eliza Schultz i Anderson Schultz.

Eliza jest opisywana jako “bogobojna, bogata kobieta, znająca manipulacyjne sztuczki równie dobrze jak jej mąż, Anderson“, podczas gdy Marvel opisuje Andersona jako “niezwykle zamożnego człowieka, który przyzwyczaił się do tego, że dzięki swojej potędze i dziedzictwie jest w stanie osiągnąć swoje cele, nawet używając nielegalnych środków “.

Przedstawiciel Marvel TV, Jeph Loeb, tak wypowiedział się na temat zatrudnienia dwójki aktorów:

Cieszymy się, że Annette i Corbin dołączają do naszej niezwykle utalentowanej obsady w tym sezonie. Naszej publiczności z pewnością spodobają się ich bardzo nieoczekiwane, ale doskonale obsadzone role.

A tak skomentował to Steve Lightfoot, producent wykonawczy serialu:

Jestem bardzo podekscytowany, że aktorzy tego kalibru i z takim talentem jak Corbin i Annette dołączają do naszej ekipy.

O’Toole jest najbardziej znana z roli Marthy Kent w pierwszych sześciu sezonach serialu Smallville. Natomiast Bernsen ostatnio wcielił się w rolę Vulcana w American Gods.


Źródło: ComicBook

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Empress, Cesarzowa
“Empress: Cesarzowa” – Recenzja

Empress: Cesarzowa Gdyby Mark Millar tworzył Star Wars Każdy, kto przeczytał choć kilka komiksów Marka Millara, a w szczególności takie dzieła

Zamknij