“Ant-Man and The Wasp” – Nowe zdjęcia kostiumów

Na koniec grudnia prezentowaliśmy Wam nowiutki plakat filmu Ant-Man and The Wasp. Dziś z kolei mamy dla Was świeżutkie fotki, które ukazują kostiumy tytułowych bohaterów produkcji – Scotta Langa i Hope Van Dyne. To wszystko dzięki uprzejmości portalu Discussing Film.

Wspomniane zdjęcia znajdziecie oczywiście poniżej. Warto jeszcze dodać, że prócz strojów głównych herosów z Ant-Man and The Wasp, w sieci pojawił się także kolejny poster niniejszego tytułu. Na nim poza wiadomymi postaciami, dostrzec można też pewnego robota. Jest to niejaki H.E.R.B.I.E. W komiksach pomagał on często Fantastycznej Czwórce podczas ich przygód. Należy jednak pamiętać, że MCU nie jest przecież stuprocentowym przełożeniem komiksowego uniwersum Marvela, więc nie musi być to wcale ten sam robocik. Z drugiej strony… Byłoby miło, gdyby okazało się, że chodzi o tę samą postać. Czyżby niedawna umowa pomiędzy Foxem i Disneyem zaczynała skutkować? Okaże się w przyszłości. My tymczasem zapraszamy do oglądania.

Ant-Man and The Wasp

Ant-Man and The Wasp wejdzie do kin w terminie wakacyjnym – 6 lipca.

Źródło: CosmicBookNews

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Przeczytaj poprzedni wpis:
Web-Warriors
“Web-Warriors #1-11” (2016) – Recenzja

Web-Warriors (2016) W sieci powiązań i zależności W filmie The One główny antagonista przemierza równoległe wymiary, by zabić swoje odpowiedniki

Zamknij