Florence Pugh zakończyła prace na planie „Black Widow”

Za pośrednictwem jednego ze zdjęć, które Florence Pugh wrzuciła na swoje story na Instagramie, aktorka oficjalnie potwierdziła, że zakończyła prace na planie nadchodzącego filmu Marvela zatytułowanego Black Widow.

Jako że zdjęcia ze story znikają po dobie, wspomnianą fotografię można zobaczyć na jednym z fanowskich kont Florence na Twitterze:

 


 

Pugh wcieli się w Yelenę Belovą. Dla niewtajemniczonych Yelena jest drugą postacią, która przyjęła tożsamość Czarnej Wdowy, która była szkolona w tym samym Czerwonym Pokoju co Natasha Romanoff (Scarlett Johansson). Ta dwójka była skonfliktowana na przestrzeni lat, głównie z powodu Yeleny, która wierzyła, że jest prawdziwą Czarną Wdową. Yelena na krótko odeszła na emeryturę, ale ostatecznie powróciła do świata komiksów Marvela jako członkini grupy Thunderbolts Normana Osborna.


Data premiery Black Widow ustalona została na 1 maja, 2020. Potwierdzono również, że czasowo produkcja częściowo osadzona została po wydarzeniach przedstawionych w filmie Captain America: Civil War i ukaże też historię z Budapesztu (według Discussing Film), o której ta rozmawiała z Hawkeyem w trakcie pierwszej części serii Avengers. Oprócz Scarlett Johansson wystąpią tu też David Harbour (ten wcieli się w rolę Alexeia Shostakova– Red Guardiana – rosyjskiej wersji Kapitana Ameryki. W komiksach był on długoletnim agentem KGB), Florence Pugh (jako Yelena Belova – druga Czarna Wdowa z programu Red Room), O-T FagbenleRay Winston i Rachel Weisz.

Black Widow

Potwierdzona została także informacja o tym, iż Taskmaster będzie głównym przeciwnikiem Wdowy.

Wyreżyserowaniem Black Widow zajmie się australijska reżyserka – Cate Shortland. Ma ona już na koncie kilka produkcji, w tym filmy: Berlin Syndrome, Lore (oba nominowane do prestiżowych nagród za reżyserię właśnie), The Silence oraz Somersault. Oprócz nich Shortland wyreżyserowała także dziesięć odcinków serialu The Secret Life of Us oraz cztery epizody Bad Cop, Bad, Cop. W boju o miano reżyserki BW Cate pokonała około 70-75 innych kandydatek. Będzie to także jedna z pierwszych kobiet, które stworzą samodzielnie żeński film, wchodzący w skład MCU. Scenariuszem BW zajmie się zaś Jac Schaeffer (TiMER).


Źródło: ComicBook

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek 658

Czarna Wdowa negatywna też jest istotna. Czasami może zrobić lepsze wrażenie niż główna Czarna Wdowa.

Przeczytaj poprzedni wpis:
New Mutants, War Children
„New Mutants: War Children #1” (2019) – Recenzja

New Mutants: War Children #1 (2019) Chris Claremont i Bill Sienkiewicz ponownie połączyli siły, by stworzyć pojedynczą historię o New

Zamknij