„Loki” – Pierwszy art związany z serialem

Ujawniono pierwszy art związany z serialem Loki, który wyląduje na platformie Disney+.

Co ciekawe, ilustracją, którą możecie zobaczyć poniżej wcale nie jest nowa. Choć wylądowała ona w sieci dopiero teraz, tak naprawdę pochodzi z kwietniowego spotkania Kevina Feige z inwestorami Disneya, gdzie zdradził co nieco na temat planowanego serialu Loki, który wyląduje w końcu na platformie Disney+. Pieczę nad nim, jak i nad innymi seriali telewizyjnymi trzymać będzie oczywiście Marvel Studios.

Loki, Marvel Studios, Kevin Feige

Jak widać, concept art Lokiego ujawnia niespecjalnie wiele. Warto jednak zauważyć kilka rzeczy. Po pierwsze czcionka użyta w logu. Ta nawiązuje do serii Journey Into Mystery series autorstwa Kierona Gillena, gdzie głównym bohaterem był Kid Loki. Po drugie, grafika ukazuje Boga Kłamstw w centrum jakiegoś miasta, gdzie znajduje się kinowy szyld, a na nim reklama filmu Jaws znanego u nas jako Szczęki. Można zatem założyć, że pewne wydarzenia w Lokim dziać się będą w roku 1975. Potwierdza to również niejako teorie, jakoby w serialu skakano po różnorakich liniach czasowych.


Również Kevin Feige zapewnił w połowie kwietnia, że wszystkie seriale live-action, jak i animowane będą na wysokim poziomie, a także że będą tym, czego fani MCU oczekują od produkcji Marve Studios, które podobnie jak w przypadku filmów, będzie odpowiadać za cały marvelowy content, który wchodzić będzie na platformę Disney+. Kevin dodał też, że bardzo cieszy go fakt, iż całe MCU w końcu znajdzie się w jednym miejscu.


Disney, Disney+, Disney Plus

Disney+ wejdzie na rynek 12 listopada, 2019. Cena za miesiąc użytkowania ustalona została na $6,99, co po przeliczeniu na naszą walutę daje mniej więcej 26 zł (trzeba tu jednak brać pod uwagę kurs dolara w danej chwili). Wiemy też, że wszystkie seriale Marvela na Disney+ będą liczyć sobie od 6 do 8 odcinków. Przynajmniej takie jest początkowe założenie i może się ono z czasem zmienić.


Avengers Endgame

Po wyniszczających wydarzeniach ukazanych w „Infinity War”, wszechświat jest w ruinie na skutek działań Szalonego Tytana, Thanosa. Z pomocą pozostałych przy życiu sojuszników, członkowie Mścicieli muszą zebrać się raz jeszcze, aby odwrócić to, do czego doprowadził Thanos, i raz na zawsze przywrócić porządek we wszechświecie, bez względu na to, jakie konsekwencje może to ze sobą przynieść.


Czwarta część przygód Mścicieli jest kulminacją 22 połączonych ze sobą filmów. Pozwoli to widowni doświadczyć punktu zwrotnego w całej tej epickiej wyprawie.


Infinity War zadebiutowało w kinach na całym świecie 27 kwietnia (w Polsce dzień wcześniej). Kontynuacja, Endgame, weszło do polskich kin 25/26 kwietnia. Film można już oglądać w całym kraju.

Przypominamy, że Endgame nie było ostatnim filmem fazy trzeciej Marvel Cinematic Universe. Tę zamknie dopiero Spider-Man: Far From Home, czyli sequel solowych przygód Spider-Mana z Tomem Hollandem w roli głównej.

Peter Parker powraca w „Far From Home”, kolejnym rozdziale przygód Spider-Mana z MCU po „Homecoming”. Nasz przyjacielski Pajączek z sąsiedztwa decyduje się na dołączenie do swojego najlepszego kumpla Neda, a także MJ i reszty ekipy z jego szkoły w wakacyjnej wycieczce do Europy. Niestety, plan Petera, aby zostawić swoje superbohaterskie alter-ego i wszystko co z tym związane w domowej szafie szybko ląduje w koszu. Chłopak niechętnie zgadza się pomóc Nickowi Fury’emu w odkryciu tajemnicy, jaka stoi za atakami dziwnych stworzeń, związanych z poszczególnymi żywiołami, które wywołują prawdziwą panikę na całym kontynencie!”


Spider-Man Far From Home


Far From Home wejdzie na ekrany kin niecałe trzy miesiące po premierze Avengers: Endgame – 2 lipca (wtorek), 2019. Będzie to również pierwszy film MCU, który ukaże świat po wprowadzeniu zmian, do których doszło wraz z premierą wspomnianej czwartej części Mścicieli.


Źródło: ComicBook

1
Dodaj komentarz

1 Wątki/tematy skomentowane
0 Odpowiedzi w temacie
1 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najgorętszy komentarz
1 Komentujący
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek 658

Myślę, że Loki nabierze nowego lepszego oblicza. Nie będzie tylko mistrzem oszustwa i podstępu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Incredible Hulk Last Call
„The Incredible Hulk: Last Call #1” (2019) – Recenzja

The Incredible Hulk: Last Call #1 (2019) Hulk znów chce umrzeć. Nie jestem fanem komiksów o Hulku. Naprawdę dobre opowieści

Zamknij