Olivia Colman jako Union Jack w serialu „Secret Invasion”?

Według portalu The Illuminerdi Olivia Colman może wystąpić w Secret Invasion jako Union Jack.

Olivia Colman jest jedną z kilku aktorów, obok Emilii Clarke, Killiana Scotta czy Carmen Ejogo, którzy oficjalnie dołączyli do obsady serialu Secret Invasion, ale wciąż nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat odgrywanych przez nich postaci. Kilka dni temu portal The Illuminerdi podzielił się jednak informacją, że Colman prawdopodobnie wcieli się w nową wersję postaci komiksowej znanej jako Union Jack.

Komiksowy Union Jack to właściwie nie postać, a postaci. To miano nosiło bowiem aż trzech bohaterów – James Montgomery Falsworth (postać o tym imieniu pojawiła się w pierwszym filmie o Kapitanie Ameryce), jego syn Brian Falsworth oraz Joseph Chapman, który działa pod tym przydomkiem do dziś. Oczywiście, biorąc pod uwagę, że każdy z nich to mężczyzna, będzie to nowa inkarnacja tego bohatera. Pole do popisu dla scenarzystów będzie jednak spore, ponieważ historia komiksowych Union Jacków sięga aż II wojny światowej, kiedy to pierwszy z nich walczył u boku Kapitana Ameryki, Bucky’ego i Namora z nazistami w drużynie Invaders. Ostatni z nich, Joseph Chapman, miał nawet okazję stanąć do walki przeciwko Skrullom, którzy odegrają ważną rolę w Secret Invasion.

Na potwierdzenie tej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać, zapewne przynajmniej do pierwszych oficjalnych materiałów wideo z serialu. Jednak fakt iż wszyscy wymienieni powyżej aktorzy, których ról jeszcze nie znamy, pochodzą z Wielkiej Brytanii lub Irlandii, nie jest zapewne przypadkowy. Możliwe zatem, że już wkrótce poznamy kilkoro brytyjskich bohaterów, których do tej pory nie było w MCU zbyt wielu, nawet jeśli to uniwersum zasiliło już sporo aktorów z Wysp.


Źródło: The Illuminerdi

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Diziti

Może się też pojawić choćby: Kapitan Brytania. A bohaterów jest mnóstwo bo Marvel miał swoją filię w Wielkiej Brytanii nazywała się: Marvel UK.

1
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x