Sebastian stan zaspoilerował „Avengers 4” już w kwietniu?

Sebastian Stan naprawdę zdradził pewne szczegóły dotyczące Avengers 4, kiedy potwierdził, że niektóre z ważnych postaci pojawią się w filmie.

Podczas wywiadu na ACE Comic Con w kwietniu, Sebastian Stan potwierdził, że nakręcił główną scenę do filmu Avengers i „wszyscy tam byli”, w tym Nick Fury (Samuel L. Jackson), Hank Pym (Michael Douglas) i Janet van Dyne (Michelle Pfeiffer) .


Film Ant-Man and the Wasp, wydany w lipcu, ujawnił, że Hank, Hope i Janet padli ofiarą Thanosa (Josh Brolin), który zniszczył połowę życia we wszechświecie – pozostawiając Scotta Langa (Paul Rudd ) uwięzionego w Wymiarze Kwantowym.

Stan zbagatelizował wagę ujawnionej przez siebie informacji wraz ze swoimi kolegami z planu, Anthonym Mackie i Winstonem Duke’em, mówiąc do ET tuż przed wydaniem:

Nie sądzę, żebym ujawnił coś szalonego. Tak, wszyscy będą w tym filmie.

Kiedy Mackie zapytał, czy Michael Douglas również będzie w filmie, Stan to potwierdził.

Biorąc pod uwagę fakt, że Pym nie pojawił się w Infinity War, a później zamienił się w pył w Ant-Man and the Wasp, fani na Reddicie wskazali, że Stan przypadkowo potwierdził oczekiwania, że Pym i inne postacie, które zginęły w wyniku pstryknięcia Thanosa, zostaną wskrzeszone w Avengers 4.

O znaczeniu Quantum Realm w Avengers 4 i słuszności wypowiedzi Sebastiana Stana przekonamy się w przyszłym roku.

Źródło: ComicBook

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x