NewsySeriale

„X-Men ’97” – Plakat promocyjny i sylwetki bohaterów!

Nadal nie mamy daty premiery X-Men ’97 , ale nowy plakat promocyjny oferuje prawdopodobnie najlepsze jak dotąd spojrzenie na bohaterów serialu i zaktualizowany kostium Magneto, który dołącza do grona X-Menów.

X-Men: The Animated Series  po raz pierwszy pojawił się na naszych ekranach w 1992 roku i trwał łącznie 76 odcinków. Program od razu stał się hitem wśród fanów komiksów i dostarczył niemal idealnego ujęcia zespołu mutantów, które rezonuje do dziś. Marvel Studios ożywia ten animowany wszechświat w nadchodzącej serii od Disney+  X-Men ’97  to wiadomość, która została przyjęta z zadowoleniem przez fanów. Większość oryginałów powraca, aby rozpocząć tam, gdzie oryginalna seria została przerwana, podczas gdy drugi sezon jest już w fazie rozwoju.

W międzyczasie towary związane z programem nadal trafiają do sklepów, w tym bardzo fajny nowy plakat. W centrum uwagi znajdują się mutanci Wolverine, Cyclops, Storm, Rogue, Jean Grey, Beast, Professor X i Magneto. Ten ostatni jest ubrany w nowy kostium, a złoczyńca przechodzi poważną zmianę swojego statusu w X-Men ’97 , kiedy dołącza do szeregów X-Men.


Źródło: ComicBookMovie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 Komentarze
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Podziel się z nami swoim komentarzem.x