Grafika koncepcyjna ujawnia, że Niesamowity Spider-Man nie musiał ratować MJ w „No Way Home”!
Nowo ujawniona grafika koncepcyjna Spider-Man: No Way Home pokazuje, że nie zawsze niesamowity Spider-Man Andrew Garfielda uratował MJ. Mogła to zrobić niespodziewana rzecz.
Kontynuacja z 2014 roku w dużej mierze rozczarowała wówczas fanów i to właśnie w tym momencie jego kadencja jako tej postaci bezceremonialnie się zakończyła. Podczas bitwy z Zielonym Goblinem widzieliśmy, jak Peterowi nie udało się uratować Gwen Stacy, przez co bohater miał złamane serce. Jednak nadrobił to w No Way Home, ratując MJ po tym, jak została rzucona na śmierć przez Normana Osborna. Był czas, kiedy pozostali Spider-Men mogli nie być częścią trójki Marvel Studios, a artysta koncepcyjny Phil Saunders ujawnił teraz, w jaki sposób MJ pierwotnie miała zostać uratowany.



Ten film w Polsce nazywa się „Bez drogi do domu”.
+1
Nie, ten film nazywa się „Spider-Man: No Way Home”. Polska nazwa jest po prostu słaba, stąd strony używają oryginalnych.